| ultasu a întrebat:

Salut, am 19 ani și as vrea sa știu dacă este vreo problemă dacă fac o fiola de evogene 3, 3 este un hormon de creștere, adică nu am mai făcut asta și vreau sa știu dacă este periculoasa o singura fiola. Adică nu vreau sa ma facă mutant laughing vreau doar sa îmi dea putina forță, vreau sa știu ce părere aveți voi

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei forta fa culturism, degeaba iei hormon de crestere nu are la ce sa te ajute

| ultasu explică (pentru RAY):

Probabil am uitat sa precizez. Sala fac de un an și ceva, dar vreau sa știu dacă pot păți ceva rău dacă încerc odată?

| ultasu explică (pentru RAY):

Probabil am uitat sa precizez, fac sala de 1 an dar vreau sa știu dacă pot păți ceva dacă încerc o data acest hormon

| DovleacTurbat a răspuns (pentru ultasu):

N-am auzit de el. Nu te faci Hulk dintr-una singura. Ti'as sugera sa nu bagi deloc. In primul rand nu o sa ai rezultate absolut deloc dintr-o doza, se fac pe cicluri, ani, alimentatii si antrenamente perfecte etc. Exista o sansa foarte mare sa fie prostii contra-facute, gH-ul calitativ este foarte scump. Repet, n-ai niciun rezultat dupa o fiola plus ca este foarte, dar foarte periculos. Introduci "hormoni" straini in organismul tau, nu stii cum va reactiona, am pus in ghilimele ca nu ai nici cea mai mica garantie ca in fiola ta se afla evogene happy.

| RAY a răspuns (pentru ultasu):

De ce sa incerci asa ceva, eu recomand testosteronul daca vrei forta

| heracles a răspuns:

Super daca iei hormon de crestere dar nu uita sa iei si redbuul, asta iti va da aripi,laughing daca vrei forta fa izometrice imbinate cu izotonice si lasa porcariile