| Peatric a întrebat:

Salut, am 2 intrebari.
1. Fac sala de 6 luni, 69kg, 175cm inaltime, am body fat in jur de 12-15%, credeti ca e ok sa mananc acum 2500kcal, iar inainte de vara sa fac cutting?
2. Sunt corecte abdomenele daca tin mainile pe langa corp in loc sa la tin la cap?

3 răspunsuri:
| DannyQ a răspuns:

Poți consuma și 2800-3000kcal zilnic fără niciun fel de problema. Cutting faci începând cu aprilie, mai, cam așa. Nu ai specificat vârsta. Încearcă sa îți lucrezi în alte variații abdomenul

| Peatric explică (pentru DannyQ):

16 ani

| DannyQ a răspuns (pentru Peatric):

Merge, poți urma sfatul meu.