| AnonimXnX a întrebat:

Salut, am 20 de ani si de cand sunt mic am maini slabe, am incercat sa fac sala si oricat as manca tot slabe sunt, ce alte metode stiti de a ma ingrasa la maini? P.S daca ziceti ca asa am adn sau prostii de genul va rog nu comentati multumesc.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce sa te ingrasi la maini, nu mai bine pui masa musculara? (biceps, triceps, antebrat).

1. ce antrenament ai acum?

2. ce alimentatie ai acum? dar concret.

| Ricardo26 a răspuns:

Salut, daca esti o persoana serioasa si iti doresti suport de calitate, te pot îndruma in mod gratuit. Contacteaza-ma pentru a discuta mai multe ( nicolaestanca461@gmail.com )

| Bobby77 a răspuns:

Nu ai cum sa te ingrasi doar la maini. Cand te ingrasi, o faci peste tot. Iti recomand canalul lui Andu Preda de Youtube. Te va lamuri cum sa iti rezolvi problemele in cel mai sanatos mod