| Greg55 a întrebat:

Salut, am 22 de ani, sunt la al doilea ciclu de steroizi, dar pentru ciclul asta am ales niste substante mai puternice.
Metyl-1-testosteron 50 mg pe zi
Testosteron suspensie 100mg pe zi
Trenbolon suspensie 100mg pe zi
Ce parere aveti si la ce rezultate si efecte ma pot astepta? Precizez consum 7000+de calorii pe zi 400 gr de proteine, antrenament zilnic exceptand duminica, somnul 8-9 ore. Folosesc proviron 50 mg pe zi+40 de tamoxifen pentru a impiedica estrogenul

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Steroizi la 22 de ani... oamenii ca tine merita sa crape happy

| VI3 a răspuns:

Salut! Trenbolon-ul este cel mai puternic steroid injectabil. Efectele pozitive pe care le știu sunt :
1. Îți va crește forța (foarte mult)
2.reduce grăsimea
3. Îți dă o formă 3 D a mușchilor (spate, umeri, etc)
Efectele negative:
1.Transpirație excesivă, nu numai în timpul antrenamentului, dar și atunci când dormi o să schimbi vreo 4 tricouri pe noapte.
2. Agresivitate crescută (orice steroid îți poate crește agresivitatea, dar trenbolon-ul își bate joc).
Restul bănuiesc că le ști.
În locul tău eu nu aș folosi trenbolon! Nu mă înțelege greșit, este un constructor foarte bun de masă musculară, dar are foarte multe efecte negative.
Baftă!

| Greg55 explică (pentru VI3):

Ms mult apreciez raspunsul tau gen metyl-1-testosteron are efecte de 5 ori mai nasoale decat trenbolonul

| VI3 a răspuns (pentru Greg55):

Nu ai pentru ce, dar asta știam și eu! Steroizi orali sunt mult mai periculoși decât cei injectabili.
Anapolon spre exemplu! Acesta este cel mai puternic steroid oral.

| Greg55 explică (pentru VI3):

Aici te contrazic M1T este mult peste anapolon are un scor anabolic de 1600 si este de 4 ori mai dur la trecerea prin ficat acest steroid nu este cunoscut la noi in tara si nici nu se gaseste eu il am de la un laborator din sua

| VI3 a răspuns (pentru Greg55):

Halotestim are un scor de 1900 anabolic, iar androgenic 850.
Eu din câte țin minte, Anapolon este peste halotestim, dar mă rog.
Eu ți-am prezentat cunoștințele pe care le am, dacă sunt greșite îmi asum.
Baftă!

| VI3 a răspuns:

P. S. : Să nu te speri, dacă o să ai urina de culoare neagră. (asta se întâmplă atunci când ești deshidratat și folosești trenbolon). O să mergi de vreo 50 de ori la baie și nu exagerez când spun asta.
Bănuiesc că ști de insomnii, presiune pe inimă (mai ales când folosești trenbolon), etc.
Din câte știu, nu este o idee bună să folosești trenbolon-ul când ești începător. ( Mai ales ca prim ciclu, dar al doilea).
Baftă și grijă mare la rinichi!