| Stef29 a întrebat:

Am 3 saptamani de cand fac sala, si ma bate un gand sa incerc XPLODE, pentru a creste mai repede. Ce parere aveti?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Si cu ce te ajuta bicepsul la skandenberg? bicepsul conteaza doar in hook si niste incepatori ca voi nu stiu sa faca hook happy

Si cum nu esti adeptul "proteinelor", adica tu stai nemancat? ( proteinele se gasesc in mancare! )

Inseamna ca traiesti foarte iefitn, doar cu apa laughing

p.s. : xplode NU e o proteina

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Intai invata sa mananci ( minim 1 an ) si apoi te gandesti la suplimente, ca tu acum iei haotic!

nici nu stii daca ti-ai asigurat 2 grame de proteina / kg-corp si 3-4 gr de carbohidrati /kg-corp, dar vrei xplode!

| florynmondialul a răspuns:

Daca te referi la N.O explode de la bsn este foarte bine! in schimb despre cel de la pro nutrition nu prea am auzit cuvinte de lauda! dar vezi ca ambele sunt pre workout adica sunt facute pentru energie! pentru masa musculara cumpara un concentrat proteic si invata sa mananci!

| suculete12 a răspuns:

Salut, primele 2 luni nu ar trebui sa iei suplimente deoarece in aceste luni se obisnuieste muschiul cu exercitiile fizice

| ggghhghgh a răspuns:

Sunt sumplimente care te ajuta sa cresti mai repede bune.Am un prieten care lua si se cunostea adica avea nice bicepsi umflati bine arata super dar il puneam la skanderberg nu stiu cum.Eu personal nu sunt adeptul proteinelor bla bla apreciez pe cei care am muschi care nu sunt umflati.Bafta.

| florynmondialul a răspuns (pentru ggghhghgh):

La skandemberg nu e important cat esti de mare in biceps! acolo trebuie sa fi tare pe tendoane si incheieturi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru ggghhghgh):

Si cu ce te ajuta bicepsul la skandenberg? bicepsul conteaza doar in hook si niste incepatori ca voi nu stiu sa faca hook happy

Si cum nu esti adeptul "proteinelor", adica tu stai nemancat? ( proteinele se gasesc in mancare! )

Inseamna ca traiesti foarte iefitn, doar cu apa laughing

p.s. : xplode NU e o proteina

| Ciprian_Iordache_1996 a răspuns:

Nu face prostia asta ca sa nu regreti mai tarziu.

| florynmondialul a răspuns (pentru Ciprian_Iordache_1996):

De ce sa nu faca? ce e rau in a lua suplimente?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ciprian_Iordache_1996):

Alt copil mic

de ce sa regrete ca foloseste un supliment?

ARGUMENTEAZA copil mic ce esti!