| Sandu_Eugen_1905 a întrebat:

Salut, am 50 kg 1.70 si un pic de abdomen si muschi, e bine sa am inaltimea si greutatea asta la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| User61 a răspuns:

Daca nu ti se vad coastele de la foame sau nu esti obez, atunci e ok. Oricum este o intrebare stupida...

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Spune că nu ești tu cel din fotografia de profil

| Sandu_Eugen_1905 explică (pentru sierra1):

Am fost acum 1 an acum m-am schimbat daca nu ma crezi cautama pe insta sau Facebook eugen sandu Facebook insta sandueugen123 sau eugensandu123

| sierra1 a răspuns:

Dacă e așa, atunci ești ultra ok

| ibaal a răspuns:

50 kg...170 cm, cam slabut pentru inaltimea aceasta. Insa esti in plina dezvoltare. De acum inainte te vei defini.winking
nu disperawinking ai avantajul varstei happy

| Kerre a răspuns:

Incearca sa mai pui cam 10 kg, oricum nu este scris nimic, uita-te la tine, daca tie iti place cum arati este indeajuns, nu te axa pe parerile celorlalti.

| gothicbat a răspuns:

Nu prea.

| Csander a răspuns:

Nu poti avea abdomen daca esti slab, e normal sa se vada muschii acolo din moment ce nu exista grasime, pentru ca sunt muschi pe care toata lumea ii are, asa ca degeaba esti fericit cu muschii aia.
50 de kg la 1.70 nu este ok mai deloc, ar trebui sa pui mana sa mananci si sa iei ceva greutate daca este posibil.

| AL_ID_2000 a răspuns:

A e ok. Ai greutatea normala