| denis988 a întrebat:

Am aproape 13, ani si sunt la o echipa de fotbal. sunt fundas dreapta. Cine imi poate da niste linkuri cu scheme?

5 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

Tu ca fundas nu faci driblinguri ca iti omori echipa. Se vede ca suntem romani mai. Uita-te cum joaca echipele mari, ex:Barcelona. Tu ca Fundas dreapta arunci mingea in fata si dai pase.

Răspuns utilizator avertizat
| Heng a răspuns (pentru denis988):

Nu,nu il driblezi pentru ca exista risc ca el sa-ti ia mingea si atunci iti omori echipa.

Răspuns utilizator avertizat
| Heng a răspuns (pentru denis988):

Bagi piciorul sub ea, in cel mai rau caz.Nu astepti sa intre pe tine.