| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am aproape 17 ani, 1.75 m si 62 kg.
As vrea sa fac "patratele", dar nu as vrea sa si slabesc.
Am gasit un program,"8 min abs",ce ziceti,daca il urmez, voi si slabi? Sau doar voi creste la masa musculara?

3 răspunsuri:
| Claudiu_Scaunasu_1996 a răspuns:

Poti face fara sa slabesti, trebuie sa faci exerciti, nu neaparat in fiecare zi dar des si multe si sa incerci sa le faci mai difcile, vezi dif. tipuri pe youtube.
Inportant ar fi sa nu faci pe burta goala sau sa nu faci imediat dp masa.
Bafta happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Claudiu_Scaunasu_1996):

Poti o rola, alt copil mic si pampalau.

si de ce "in fiecare zi", abdomenul se lucreaza de 2 ori pe saptamana.

Iar patratelele NU SE FAC PRIN EXERCITII, ci doar prin slabire ( arderea grasimii pana cand scade sub 10 % ).

Nu mai da sfaturi tampite, documenteaza-te :
http://www.culturism.ro/......domen.html