| Arl34 a întrebat:

Salut,am auzit niste zvonuri ca de la anul in liga1 Bergenbier va intra iarasi Craiova si ca deja au plecat in cantonamente si au staf de toate.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| deuceD a răspuns:

O sa intre direct in liga a 2-a pentru ca au castigat niste procese cu frf.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca sunt adevarate. In anul cand au fost desfiintati ei retrogradasera in Liga a II-a si acolo se vor putea inscrie.

| Arl34 explică (pentru Ioandelasal):

Da da am mai auzit si ca in ultimele meciuri Piturca le-a zis niste chestii mai neplacute si i-a demoralizat si din cauza asta au cazut asa jos. Oricum am gasit pe net si da o sa reintre. Ms oricum pentru raspuns.

| Ibrahimovic a răspuns:

Pana nu vine cineva sa investeasca pentru Craiova, nu va intra, te asigur!

| Barbie69 a răspuns:

Am auzit si eu..cred ca da

| Arl34 explică:

Lume am gasit pe net! Nu mai am nevoie de raspunsuri! O sa intre in liga 1!