| Losnams a întrebat:

Salut, am băgat la pariuri sportive 10 lei pe sistem combinat 3/5 si mi.au iesit fix 3, aveam castig 21 lei si pe site imi spune ca am castigat 1 leu si ceva, asa e?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da codul biletului si agentia si te lamuresc eu. Probabil, fiind incepator in ale pariurilor, ai jucat cote mici, iar la un asemenea sistem, daca n-ai meciuri de cote 5-10, n-ai cum sa castigi prea mult.

| Losnams explică (pentru AFR81):

Nu mai are rost, cred ca asa e. Nu-i nimic, pe viitor voi sti, din greseli se invata.

| ChiarEu2 a răspuns:

Da, așa e. Mă mir că ai câștigat și atât că ai avut o cotă totală de 2.

| Losnams explică (pentru ChiarEu2):

Pai de ce pe bilet imi spune valoare castig maxim 21 lei?

| iAMVi a răspuns (pentru Losnams):

Aveai castig 21 de lei daca ieseau toate 5 meciurile. Sfat pe viitor, nu mai pune pariu pe combinatie gen asta pe care ai avut-o pentru ca iti taie mult din eventualul castig. Ca sa faci o treaba trebuie sa pui 5 din 6, 6 din 7 sau 4 din 5 si sa maresti miza dar eu unu nu recomand. Mai bine maresti miza si pui mai putine meciuri

| BELEAUADEPETurfZEW a răspuns:

Se numeste teapa ce nu ai mai luat teapa? FORTA STEAUA FORTA STEAUA UPPPPUPUPUPUPUPPU