| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut, am creatina gfx 8 și creatina amix, când vreau sa le combin cu creatina are un gust nașpa, îmi vine sa vomit chiar și dacă sunt separate îmi vine sa vomit, cum sa le combin sa nu mai am greața asta?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Sa nu mai cumperi produse de 2 bani, cumpara si tu de la firme renumite (ON, Muscletech, Weider, etc.)

Gfx daca te uiti in compozitia lui are 40% zahar... nu e mai ieftin sa cumperi zahar din carrefour?

| REMiXDJ a răspuns:

Cu miere de albine - Intr-un pahar de sticla mai inalt pui 3 - 4 linguri de miere de albine dar cauta direct de la un apicultor de acasa de la el sa cumperi - cea din comert e contarafacuta (este miere de albine de florea soarelui, de salcam si de toate florile, peste miere in pahar pui cate putin creatina si amesteci si gusti treptat - cand mierea devine putin - dat foarte putin cu gust amarui = ai facut o concentratie OK. Mierea de albine este recomandata dimineata pe la ora 7 - 8 sa iei pe stomacul gol 1 sau 2 linguri apoi dupa 10 minute faci hidratare cu apa - bei un pahat de 200 - 250 ml de apa minerala, apoi pe la ora 09:30 dimineata poti servi o mica gustare.O zi buna sa ai.