| robyD a întrebat:

am facut sala 6 luni.....si acum am inceput din nou sa ma antrenez..insa? bicepsul de la mana dreapta e mai mare ca acela de la stanga! mult mai mare.ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Salut sa stii ca si eu am aceiasi problema am bratul drept mult mai mare decat cel stang, ca sa le faci egale ar trebui sa antrenezi mai mult bicepsul stang ca cel drept.

| robyD explică (pentru MassEffect):

Ok am sa incerc.ms

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Scoate exercitiile care folosesc ambele brate ( flexii cu bara dreapta sau cu bara Z, etc. ) si lucreaza-le separat ( cu gantere sau la aparate speciale )