| rembo90 a întrebat:

Salut.Am fost la mm edic si mi-a spus ca am muschii cam moi, si trebuesc intariti, spuneti-mi ce exercitii as putea sa fac in conditii casnice?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kiri11 a răspuns:

Simplu - poti folosi sticle - umplute cu apa, aici tu decizi ce greutate, 05 l, 1l, 2l si poti face serii de exercitii scurte. Poti intra pe you toube si acolo poti afla mai multe exercitii usoare pentru problema ta. Trebuie sa faci exercitiile constant zi de zi.

| SiLaS a răspuns:

Fa cardio 3 zile pe saptamana.

Răspuns utilizator avertizat
| SiLaS a răspuns (pentru rembo90):

Cum adica, nu stii ce e ala cardio? Alergat pe banda, bicicleta, bicicleta eliptica, steper etc.