| UpSideDowNnN1 a întrebat:

Am fost operat recent la tendonul achilian, nu de ruptura, am o problema din nastere care il face sa fie putin mai scurt, e a doua operatie pe care o fac, prima a fost cand aveam un an, acum am 20. Credeti ca postoperator folosirea steroizilor m-ar ajuta sa intaresc muschiul si tendonul? Mentionez ca sunt sportiv si militar, am nevoie sa fiu in forma.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Pai raporteaza medicului de la spitalul militar, celui care te-a operat. El stie cel mai bine.