| Akcent_Sammy_1997 a întrebat:

Salut am Și eu o întrebare ce trebuie sa fac sa cresc repede în masa muschulară?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Calorii, proteine, carbohidrati, antrenament, somn.

| peperonies a răspuns:

Iei steroizi. e singura metoda sa cresti repede.

Răspuns utilizator avertizat
| Vassii a răspuns:

Multă muncă, proteine și voință. Mai există o metodă nesănătoasă adică steroizi :/

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Vassii):

Nici steroizii nu fac nimic daca nu ai o alimentatie PERFRCTA care de multe ori depaseste mia de euro lunar (doar mancarea sportivului), antrenamente intense, dureroase chiar si multa odihna.

| Richard01 a răspuns:

Nu te grabi, graba strica treaba, e valabil si in construirea masei musculare.Aceasta se construieste cu timpul, nu peste noapte, plus o alimentatie sanatoasa.Trebuie sa te gandesti sa faci acest sport regulat, timp de ani daca ai ambitie, si totul va fi bine.Nu te lua dupa toti disperatii care merg cateva luni la sala si vor rezultate miraculoase, basme, candva
si eu credeam ca e floare la ureche, dar m-am trezit la realitate. Nu lua steroizi iti vor afecta sanatatea.