| Sparky562 a întrebat:

Salut, am înălțime undeva la 1.75 cred, cam asa, am 60 kg, sunt destul de definit la piept, spate si brate adică se vad fibrele pe umeri si toate venele, mai ales dupa ce ma pompez, dar am oarecum putina grăsime pe abdomen, nu sunt chiar skinny fat dar aproximativ, ce strategie as putea aborda sa fiu definit si la abdomen? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca faci exercitii pentru muschi, probabil nu ai pus accent pe abdomen pana acum, si de aceea nu e bine definit. Lucreaza-l mult mai mult, si vei vedea rezultate.

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaK a răspuns:

Slabesti (multe proteine, scazi din carbo, deficit mic, te tii de antrenamente), nu e nicio strategie miraculoasa.

Răspuns utilizator avertizat