| Sandu_Andreea_1993 a întrebat:

Am început sa fac exercitii pentru abdomen de 9 zile si mi s-a parut ca vad rezultate, dar azi cand mi-am masurat talia era mai mare decat o aveam la început înainte sa fac exercitiile. Cum se explica asta?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai tu voiai sa-ti subtiezi talia cu abdomene? DE CAND sunt abdomenele pentru slabit?

Mai documentati-va, aveti google (pentru unii e prea greu sa caute), inainte sa alegi exercitii tampite.

| Sandu_Andreea_1993 explică (pentru Cosmin86):

Nu am zis că am facut abdomene, am zis ca am facut exercitii pentru abdomen.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai făcut mușchi. Sau te-ai măsurat după ce ai mâncat laughing.

| Mmaannuu111 a răspuns:

Tu ce vrei să obții pe baza acelor exerciții? creștere în masă musculară, tonifiere etc