| Wordofthat999999 a întrebat:

Am inceput sa fac niște exerciții acasă pentru a pune masa musculara la picioare, ma rog sa am un corp tonifiat de ex: genuflexiuni si inca cateva exercitii, dar nu mai stiu exact cum se numesc si asta când vin de la muncă seara. In alt moment al zilei nu am timp si iau suplimente de la bodyline adica proteine, am observat ceva rezultate dar totusi as vrea mai mult si sa fac totul corect ca sa nu am consecințe în privința sănătății mele. Funda! O zi bună!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De la orice firma cunoscuta (ON, Muscletech, Weider, etc.).
De bodyline nu am auzit, trebuie sa cauti review-uri si pareri pe net (care nu sunt mereu de incredere).

Eu personal am folosit ON vreo 5 ani si am fost foarte multumit de ei. Si muscletech am folosit vreo 2 ani.

10 răspunsuri:
| Onisim10 a răspuns:

Poți să îți instalezi o aplicație pentru a-ți mări masa musculara de la picioare.Eu mi-am instalat aplicatia Home Workout.Este o aplicație faina de antrenament acasă, are pentru mai multe categorii de mușchi, mușchi de la biceps, mușchi abdominali, și alți, dar are și pentru picioare, pentru a-ți mări masa musculara. Poti să îți instalezi și alte aplicații, dar asta e foarte buna, chestia e sa nu faci incontinuu, eu am făcut vreo 10 minute, de la toate categoriile, și am avut febră musculară pe tot corpul.Succes, sper că te-am ajutat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Onisim10):

Masa musculara acasa = aberatie de copii mici.
Du-te la sala!

| Wordofthat999999 explică (pentru Cosmin86):

Sunt bune proteinele de la bodyline? Ce proteine de calitate imi recomanzi?

| Wordofthat999999 explică (pentru Cosmin86):

Scuze acum am văzut răspunsul tău, mersi voi incerca si de la on după ce le termin pe aceasta. Totusi nu pot spune ca au avut ceva advers, au fost ok cat de cat.

| Wordofthat999999 explică (pentru Cosmin86):

Trimite-mi ul link de la ON ca am gas8t multe site-uri cu acest nume. Asta e ok? https://shopbuilder.ro/......7-kg-q3658

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Pai pot fi mai multe site-uri, ca sunt distribuitori, site-ul lor oficial e in America, dar pentru Europa au destui distribuitori.

Da, aia sunt ok. Ar mai fi megaproteine.ro (au sediul in Oradea, dar trimit oriunde in tara prin curier).

| Wordofthat999999 explică (pentru Onisim10):

Mersi pentru raspuns.De cate ori pe saptamana faci exerciții?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Wordofthat999999):

De la orice firma cunoscuta (ON, Muscletech, Weider, etc.).
De bodyline nu am auzit, trebuie sa cauti review-uri si pareri pe net (care nu sunt mereu de incredere).

Eu personal am folosit ON vreo 5 ani si am fost foarte multumit de ei. Si muscletech am folosit vreo 2 ani.

| Gigi777 a răspuns:

Suplimentele astea au chimicale in ele care pot sa-ti afecteze sanatatea. Ramai la exercitii si la o masa echilibrata.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gigi777):

Daca sunt avizate medical si FDA nu-ti afecteaza nimic. De-asta am recomandat firme de top, ca alea au un standard al calitatii (spre exemplu sa nu indulceasca cu zahar sau aspartam).

| Wordofthat999999 explică (pentru Cosmin86):

Da au aviz. Tu ce firme imi recomanzi? Si ce proteine ai folosit pana acum care chiar te-au ajutat?