| cosmin1ionita a întrebat:

Am început să iau 3 grame de creatina pe zi, am 15 ani. Este ok?

6 răspunsuri:
| BlueRoby35 a răspuns:

La 15 ani nu prea ai avea la ce sa iei creatina deloc... Tine-te de exercitii si de a manca adecvat mai mult decat de asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal sa iei chimicale, care iti pot afecta hormonal cersterea! categoric NU!

| darrio2007 a răspuns:

Nu prea, pentru ca esti in crestere.

| Apokales a răspuns:

Da, ajuta la cresterea masei musculare, dar trebuie sa ai si o dieta adecvata. Creatina nu face minuni, o gasesti si in carnea rosie si in alte alimente pe care nu le mai tin minte acum laughing.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Apokales):

Heringul este alimentul cel mai bogat in creatina de pe planeta, ca fapt divers big grin

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.