| Sk1j4 a întrebat:

Salut.
Am inceput sa merg la sala acum o luna si as avea si eu nevoie de un program pe 3 zile(fara picioare si abdomen).
Am 1, 80m si 61Kg
Multumesc!

14 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Picioarele sunt singura grupa care iti mareste semnificativ testosteronul ( de care beneficiaza toate grupele ).

Eu 1 an am facut picioare de 2 ori pe saptamana, un antrenametn intreg si mi-a prins foarte bine.

De ce nu faci 3 luni DOAR PICIOARE si abia apoi sa incepi sa bagi piept, brate, spate, etc?

| Sk1j4 explică (pentru Cosmin86):

Da,da mi-ai explicat pe ymbig grin

| NDC12 a răspuns:

Fara picioare si fara abdomen? Lasa-te de sala, picioarele sunt la fel de importante ca orice alta grupa de muschi.

| Sk1j4 explică (pentru NDC12):

Picioarele e drept ca-s importante, abdomenu...moft.
Oricum abdomen nu fac.
Am zis fara picioare, deoarece stau foarte bine cu picioarele
Merg cu bicicleta in jur de 20-25 km in fiecare zi,+antrenamente fotbal.
Si de mers la sala merg mai mult sa pun in greutate si conditie fizica, pentru fotbal. happy
Da mi-a explicat Cosmin cum sta treaba cu picioarele...si o sa-i urmez sfatul happy

| NDC12 a răspuns (pentru Sk1j4):

Atunci fa ce ti-a zis, si pe mine m-a ajutat cu multe. Abdomen faci daca vrei, dar picioare trebuie.

| danyel98 a răspuns:

Salut!
De exemplu, ai putea baga;
Luni:Biceps, triceps.
Martitongueiept, spate.
Miercuri: Umeri, antebrat.
Ar fi bine sa bagi si picioare, oricum faci dupa cum voiesti.
P.S. Alimentatia e cheia spre succes, ia si mananca bine.

| Sk1j4 explică (pentru danyel98):

rolling on the floor Ziua 1 Biceps, Triceps?rolling on the floor
Piept, Spate?rolling on the floor)
Mersi de raspuns, dar sincer mai bine taceai.

| danyel98 a răspuns (pentru Sk1j4):

Spune mi de ce razi? straight face

| Sk1j4 explică (pentru danyel98):

De tot ce ai scris.
In afara de " P.S. Alimentatia e cheia spre succes, ia si mananca bine. "

| danyel98 a răspuns (pentru Sk1j4):

Vai de capu' tau, baietas.

| Sk1j4 explică (pentru danyel98):

Da...vai de capu meu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru danyel98):

Serios? piept si spate la acelasi antrenament?

si dupa ziua de brate?

apuca-te de sah.