| Yhg a întrebat:

Am intrat pe dechatlon si am cautat rockrider 520 si mi-a apărut doar rockrider ST 520. Vreau sa stiu daca este același lucru.

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai eu zic sa te uiti de are tot ca unul fara st sau ce ai tu nevoie

| ClaudiuMadalin1999 a răspuns:

Cand ai zis ca ai intrat, probabil te referi la site. Nu tot ce au pe site au in magazin si nu tot ce au in magazin au pe site. De multe ori mi s-a intamplat sa vad ceva pe site si cand ma duc acolo sa aiba alte modele. Cel mai bine e sa mergi direct in magazin si sa vezi daca are ce ai nevoie.