| anonim_4396 a întrebat:

am mana stanga mai mica ca mana dreapta ma refer la biceps ssi putin triceps cum pot sa mi. o maresc sa arate ca si mana dreapta?

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Nu mai abera. Exercitiile folosesc atat muschi auxiliari cat si muschi secundari, daca tu lucrezi numai cu o mana ai sa te trezesti cu un corp total neuniform
Daca lucrezi suficient la ambele, atunci diferenta nu se va mai sesiza

5 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Faci exercitii doar cu mana stanga pana ajunge ca cea dreapta.

| nesuferit a răspuns (pentru Laura1092):

Nu mai abera. Exercitiile folosesc atat muschi auxiliari cat si muschi secundari, daca tu lucrezi numai cu o mana ai sa te trezesti cu un corp total neuniform
Daca lucrezi suficient la ambele, atunci diferenta nu se va mai sesiza

| magicianul19 a răspuns:

Pai ai grija sa nu te mai masturbezi cu mana dreapatalaughing

| catalincatalin_4298 a răspuns (pentru magicianul19):

...n.are nici o legatura daca nu sti sa raspunzi taci in mm din gura

| àIèD a răspuns:

Esti handicapat

| catalincatalin_4298 a răspuns (pentru àIèD):

Ba m.u.ie o am m.ai mcia cu 1 cm maxim 2 nu ca tine.