| judwalden a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine se pricepe la facut video-inregistrari si poate sa ma ajute, sa creeze un video cu 20 goluri nebune date de mine in PES6 (2006) apoi sa il incarce pe Youtube, se poate si sub numele sau, nu neaparat al meu! lasati-mi skyp-ul si va transmit fisierele din joc cu golurile arhivate.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Instaleaza soft-ul windows movie maker si poti de acolo sa tai, sa imbini, sa pui muzica. Tutoriale sunt pe yt cate vrei.

| vladtheo a răspuns:

Nu este ceva greu de facut, sunt sigur ca si tu il poti face! Daca nu cauta tutoriale pe Google, oricum nu e greu.