| judwalden a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cine se pricepe la facut video-inregistrari si poate sa ma ajute, sa creeze un video cu cateva goluri nebune, imposibile, date de mine in PES6 (2006) apoi sa il incarce pe Youtube, se poate si sub numele sau, nu neaparat al meu! lasati-mi skyp-ul si va transmit fisierele din joc cu golurile arhivate. Eu nu pot, ca nu pricep nimic la calculator, in afara de fotbal.

1 răspuns:
| stragery a răspuns:

Cine crezi ca-i suficient de prost sa te ajute?, dureaza ceva pana editezi, si in plus ei nu castiga nimic, asa ca apuca-te si invata singur, nu este deloc greu.