| Vertic_Sergiu_1996 a întrebat:

Am nevoie de o parere:
Ce adidasi recomandați?
Precizez ca vreau sa ii folosesc la baschet (de doua ori pe săptămana, in sala si pe beton), neaparat sa fie high, si sa fie sub 300 de lei. Vreau sa ii pot purta si in timpul liber, deci sa nu fie Hyperdunk sau LeBroni.

4 răspunsuri:
| Axelrunda a răspuns:

Adidas Superstar, iti plac?

| Vertic_Sergiu_1996 explică (pentru Axelrunda):

Aia numa de baschet nu-s.

| Axelrunda a răspuns (pentru Vertic_Sergiu_1996):

Ah, scuze eu am citit ca sa nu fie de basketball. Eu am street jam 2.0. Ca eu joc basket xD

| Dede5344r5 a răspuns:

Iti poti lua din Deichmann, preturile sunt bune, si adidasii de acolo rezista.Sunt o multime de modele foarte faine.