| Alexandrugabi2005341 a întrebat:

Salut, am o bicicletă full suspension și doresc ceva informații. Am jante de 26 și cauciucul de 1.95 as dori sa pun cauciuc de 2.35 pot pe aceeași janta și camera? Mulțumesc aniticipat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul depinde de spațiul disponibil la cadru/furcă. Posibil să ai loc, posibil să nu ai loc. Apoi mai este janta. Dacă janta este prea mică, posibil sa ai neplăcerea să iasă cauciucul de pe jantă în timpul unei ture. Și nu cred ca ți-ar plăcea asta.