| Emre4228 a întrebat:

Salut am o intrebare am fost legitimat la o echipa acum 1 an sa zicem si dupa m-am lasat n am mai vorbit cu ei si m-am bagat la alta echipa la ei spunand ca nu am mai jucat la alta echipa si acum daca ar vrea sa imi faca o legitimatie ce ar trebui sa fac sa o cer pe aia veche nici nu am mai vorbit cu antrenorul sau pur si simplu face una noua ce ar trebui sa fac va rog ajutorr

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă una nouă.

| Emre4228 explică (pentru sadrian46):

Si gen nu o sa se intample nimic? Daca ajung profesionist nu o sa se duca la primul club sau nu se intampla nimic?