| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare, credeți că dacă am 43 de kg, 1, 53 m și 13 ani și 3 luni nu este bine? De 2 zile mă chinui sa țin dietă și fac f mult sport,dar nu reușesc, azi nu am rezistat și am mâncat ceva ciocolata. Ce spuneți? Rog seriozitate. Mersi! Voi puncta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

1,53m si 43 de kg la 13 ani este exact cat este normal, de ce ai vrea sa slabesti?

| Al3xanndra a răspuns (pentru Simpatic):

Am luat-o că exemplu pe colega mea de bancă care are 12 ani și 33-34 de kg, fiind cam la aceeași înălțime că și mine. Curând o să particip la un eveniment in familie și vreau să slăbesc cat mai repede, dar îmi este foarte greu. Unii spun că au slăbit nu știu cate kg intr-o săptămâna, este foarte greu. Cum așa? Mă poți ajuta cu o dieta sau un alt fel? Te rog mult, trebuie să slăbesc...

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Ai o greutate normala, nu te ingrijora!

Răspuns utilizator avertizat