| BMario19 a întrebat:

Salut! Am o intrebare despre suplimentele pentru sala. Mi-am cumparat recent Proteine si Argi+(arginina). Cand este recomandat sa le iau? Inainte de antrenament/dupa antrenament etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Proteina iei cand vrei tu. Poti lua inainte de sala, poti si ar trebui sa iei chiar dupa sala, poti lua dimineata, poti lua inainte de culcare, poti lua cand mananci.
Nu te astepta cine stie ce de la arginina, ia 30-60 min inaine de sala.

| Anonimat2001 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Inainte de culcare? Ce ai frate ca nu-s somnifere sau pastile de prostata. Cel mai bine e sa iei proteine atunci cand iti iei masa. Si nu iei asa in prostie ca avem si noi un ficat care proceseaza tot ce inghiti.