| AgentKiller22 a întrebat:

Am o intrebare destul de clasica, pusa de multi, insa un raspuns nu s-a gasit cel putin un raspuns bun de urmat. Sm 13 ani, inaltime 1, 81, sunt mai dezvoltat, mi-a crescut barba, par peste tot etc. daca credeti bine daca nu tot bine laughing In fine, si vreau sa cer o parere, cum pot sa scap de burta? Cand sunt imbracat sau pe strada nu se vede deloc burta dar totusi ea exista si vreau sa scap de ea, nu vreau nici 6-pack, dar nu vreau nici sa fie stratul ala de grasime acolo toata viata..Probabil un regim ceva, mai pentru varsta mea daca stie cineva? Multumesc anticipat, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Mănâncă la ore fixe în primul rând.
Mănâncă pâine și cereale integrale.
Fă dimineața câte 50 abdomene.
Și seara dacă vrei.
Fructele să nu lipsească din alimentația ta ( numai dimineața se consuma fructele ).
Fă alergări zi de zi.
Sărituri.
Și îți zic un secret în privința slăbitului mai rapid. Am încercat și chiar a mers. Dar, pe privat îl zic... Ok?

7 răspunsuri:
| Prominence a răspuns:

Te-aș sfătui să ieși în fiecare seară la alergat să alergi cel puțin 1km și vei vedea rezultatele credeam la mine a funcționat

| RaduTN a răspuns:

Niste serii de abdomene in fiecare dimineata ti-ar prinde bine. Si incearca sa ai si un regim bun alimentar.

| CristiMC a răspuns:

Ce alimentatie ai?

| AgentKiller22 explică (pentru CristiMC):

Sa sti ca foarte aiurea...Nu tin cont de mese, pur si simplu mananc cand imi vine si orice am pofta.nu mananc carne, mananc foarte rar mici, salam f. rar, in general ciorbe, cartofi din astea

| AgentKiller22 explică (pentru Madesz):

Ok, spune.

| CristiMC a răspuns (pentru AgentKiller22):

Marimea burti sau al nivelului stratului adipos( grasimi) pleaca din cauza alimentatiei. Tu ai grasime sau esti mare in volum?

| AgentKiller22 explică (pentru CristiMC):

Si si. Sunt mare in volum, insa acolo la burta e o problema totusi.Am spus, nu se observa pe strada, sau cand vorbesti cu cineva, insa nimeni nu vrea sa aiba un strat de grasime acolo