| Paun_Sebi_1995 a întrebat:

Am o intrebare legata de fotbal : Ce trebuie sa fac ca sa pot deposeda un om care joaca foarte bine fotbal? El face numai dribblinguri statice adica duce mingea de pe un picior pe altul si cand ma duc spre el face tot felul de smecherii duce mingea in fata stanga dreapta si in spate cu o viteza foarte mare dar el sta pe loc nu se misca decat minge. Sau cand ma duc spre el trage mingea in spate ( ramanand cu fata spre mine ) si trage minge de fiecare data cand ma apropiu cate putin. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| playermessi a răspuns:

Dai la picoare... glumeam
Trebuie sa fii atent si sa il fraieresti
Apuca-te sa cantii sau sa dansezi sin fata lui si se va intreba ce ai si tui pac i iei mingea...
Sau prefate ca vrei sa bagi piciorul la minge iar el va incerca atunci sa treaca de tine dar va da un mare fail deoarece tu te retragi repede fara sa sa te apropi de el doar prefate ca iei mingea si retragete repede

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i ei lectii de la el, se vede ca este profesionist, nu joacă asa aiurea.

| johnnny123 a răspuns:

Este ca si cum ai intreba "Cum sa fac sa bat un boxer profesionist de categorie grea?"

Raspunsul este: antreneaza-te pana cand devii si tu un boxer profesionist de categorie grea. Nu exista nici o manevra secreta.

| Paun_Sebi_1995 explică (pentru playermessi):

Un fake tackle. merge! am incercat si da roade si oricum am viteza mai mare decat el. happy

| Claudiu_Clau_1984_gIBZ a răspuns:

Intra in el laughing)