| ExcessAnonym a întrebat:

Salut,am o intrebare legata de pariurile contra.
Sa zicem am un meci de tenis cu cota 1, 67 pe 1 si 2, 35 pe 2.
Cum calculez cat sa pun contra?
Sa zicem ca pun 100 lei pe 2, 35 vine 235 lei,dar pe 1, 67 cat pun sa acopar pierderea si eventual profit sau doar sa acopar pierderea pentru amandoua?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Tu crezi ca astia cu pariurile sunt timpiti?

| ExcessAnonym explică (pentru GabiDumitrescu):

Am gasit si nu sunt tampiti, doar ca poti sa cauti si portite cu o analiza buna si cu o sansa mai mare de 70% scoti meciuri frumusele

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ExcessAnonym):

Exista sanse mai mari daca stai sa iti bati capul, corect. Pe de alta parte, nu exista sa pariezi pe toate posibilitatile unui eveniment astfel incit sa iesi pe plus oricum, ca ar da faliment toate agentiile de pariuri in 3 zile.