| cosminandrei32 a întrebat:

Salut,am o întrebare.Saptamana asta am turneu de baschet și aș vrea să aflu ce suplimente ar trebui să iau înainte de meciuri.Deja iau carnitina de 1 luna, dar simt că nu e chiar de ajuns.Ce alte suplimente sunt bune să iau înainte de meci?

Răspuns Câştigător
| cosminandrei32 explică:

Poti incerca gama XS de pe www.amway.ro, sectiunea Sanatate. Sunt produse de calitate ale concernului american Nutrilite. Eu le iau din cand in cand, si pot spune ca sunt foarte bune. Sunt special create pentru sportivi.

Sau batoanele proteice Nutramino XL, cu 30 gr proteine - https://www.megaproteine.ro/......ramel-82-g
Eu cu ele am facut fata un an in livrari de mincare in Bucuresti, cu 75 de km facuti zilnic pe bicicleta, plus inca 20 adesea naveta pana acasa linga Bucuresti. 2000 lunar "cu ochii pe ceas" :)

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Am uitat un lucru, batoanele proteice le gasesti aproape in orice magazin MegaImage
Succes in turneu! Sa te intorci de la el victorios!

| cosminandrei32 explică (pentru cristi202):

Mersi!

| cristi202 a răspuns (pentru cosminandrei32):

Cu multa placere! happy

| sierra1 a răspuns:

Excelent, ia tot ce-ți "recomandă" cizmarii-nutriționiști-specialiști și poate ajungi să te excludă pentru dopaj și asta dacă nu dai in vreo boală