| UnNumeCiudat a întrebat:

Am o probblema cu pectoralul stang, este mai mic ca cel drept si se cam vede. Ce pot face pentru ai egala, nu pot merge la sala.

6 răspunsuri:
| DjYonutz a răspuns:

Asta este din cauza ca tu esti dreptaci si ai facut mai mult cu dreapta incearca sa faci flotari si sa faci din ce in ce mai mult cu stanga pana cand vezi ca se egaleaza si eu am avut aceeasi problema dar m-am dus la sala am tras mai mult cu stanga si apoi cand am vaz ca au egalat am tras cu amandoua la fel!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru DjYonutz):

Si ce ai facut tu mai mult cu stanga?

| DjYonutz a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Cu gantera am facut flotari intr-o mana sunt multe exercitii

| Niiiicu a răspuns:

Asa este la toata lumea...dar daca e o diferenta foarte mare mergi la medic

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimDinRomânia a răspuns:

Flotari. Impins la piept cu gantele/haltera.