| Greg55 a întrebat:

Salut am o problema amesit de pe un ciclu cu testosteron 500 mg pe saptamana 50 mg danabol pe zi trenbolon 400 mg pe saptamana am facut pct clasic clomed tamoxifen si pregnil dar degeaba jucaria abia misca aveti vreun sfat am auzit ca triptorelinul la 100 mcg poate stimula testosteronul astept sfaturi

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Așa cum majoritatea steroizilor sunt contrafăcuți e posibil sa fie și cazul la pct, de-aia nu ți-ai revenit.

| Floridori a răspuns:

Cand te referi la faptul ca jucaria abia misca, vrei sa spui ca ai probleme cu potenta, banuiesc... Daca da, citeste ce scrie mai jos. Daca nu si am inteles eu gresit, imi cer scuze de confuzie.

La ce substante si medicamente iei, nu ma mira absolut deloc.
Nu voi comenta nimic despre steroizi pentru ca este un subiect controversat, dar iti voi spune cate ceva despre Pregnyl si Clomifen (Clomid).
Pregnyl mareste nivelul de hCG, iar barbatii care in mod natural sufera de aceasta disfunctie si elibereaza o cantitate mai mare din acest hormon (beta-hCG este prezent in cantitati mari in sarcina), sufera de disfunctii erectile si cauta tratament.
Tu, din contra, il iei de buna voie...
Clomidul este un medicament ce contine hormoni feminini sintetizati si ajuta in tratarea infertilitatii cauzate de disfunctiile ovariene la femei. Exista medici excentrici care il incearca si la barbati, dar uneori efectul advers este... disfunctia erectila.
Din nou, tu il iei pentru ca asa doresti.

Aceste medicamente in combinatie cu ce ai tot luat pana acum au determinat sa nu mai miste jucaria.Ai doua optiuni:
-ori stopezi sa iti maltratezi organismul in asemenea hal si exista posibilitatea (dar nu garantia) ca jucaria va reveni la viata;
-ori continui si te resemnezi ca nu vei mai avea o viata intima activa.

Numai bine si din nou imi cer scuze daca am interpretat gresit ceea ce ai scris.