| Joker12 a întrebat:

Salut, am o problema cu mana stanga. Azi am fost la sala si am lucrat bicepsul si tricepsul. Dupa ce am terminat, m-am dus fac cu ganterele. Le-am luat pe cele de 10 kg, stiind ca pot sa fac cu ele. Si cu dreapta faceam, si cu stanga nici nu puteam sa o ridic. Am luat-o si pe cea de 8kg, nici cu aia nu puteam face... Fac sala de 4 luni si nu mi s-a mai intamplat asta vreodata straight face Cand ma incordez la bicepsul stang, ma doare.
Precizez ca inainte de sala am luat o cupa de Xplode, dar nu cred ca are vreo legatura cu asta.

Vreau sa stiu care este problema.

Vreau sa stiu ce s-a intamplat... L

Răspuns Câştigător
| bogdan8945 a răspuns:

Ti s-a rupt tesutu bratului si efortu il face mai slab.(iau o pauza)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat