| Quazar a întrebat:

Salut. Am o verisoara de 9 ani. Tatal ei a pus-o printr-o joaca la rame in barca. Si apoi se certa cu ea ca nu mai voia sa se dea jos de la rame. Intrebarea e daca stiti un club bun pentru caiac canoe. Este din Constanta. Surprinzator chiar se pricepe la asta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 9 ani este o joaca pentru ea. Peste cativa ani e posibil ca sa nu-i mai placa.

| Quazar explică (pentru darrio2007):

Dar daca ei ii place acum? De ce sa nu si traiasca prezentul?

| darrio2007 a răspuns (pentru Quazar):

De acord. Pentru ea este doar o joaca acum.