| Norberth a întrebat:

Am pus un bilet la pariuri online, si a iesit castigator. Banii ii pot lua doar la agentie, de pe urma biletului? Daca nu, cum fac sa ii bag in cont direct, fara a mai merge la agentie. Multumesc

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Trebuia sa faci biletul online, deci doar de la agentie.

| Norberth explică (pentru Sn4k3):

Online l-am facut. Doar ca sunt inca nou.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Norberth):

Daca l-ai facut online inseamna ca ai cont si card/cont bancar atasat la el. Trebuie sa dai doar retragere si retragi prin aceeasi metoda prin care ai depus banii prima oara si banii sunt deja in contul tau, deci nici n-ai cum sa mergi la o agentie sa-i scoti.

| Norberth explică (pentru Sn4k3):

Am fost, si mi-au zis ca nu imi pot da banii, exact cu mi-ai spus tu. Dar au zis, ca in mod normal, banii ar fi trebuit sa imi intre direct pe cont, ceea ce nu s-a intamplat.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Norberth):

In contul de pe site-ul ala, nu cel bancar. Daca nu ti-au intrat, intra la suport si intreaba-i care-i treaba.

| Norberth explică (pentru Sn4k3):

Da, in contul superbet, le-am scris, dar dupa ce mi-au cerut userul a disparut chatul...

| Sn4k3 a răspuns (pentru Norberth):

Vezi ca sunt mai multe metode, mail, whatsapp, telefon.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Doar de la agentie se poate in acest caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai modalități de retragere pe site. Poți în mai multe moduri.