| Xenoverse1 a întrebat:

Salut, am sanse sa castig biletul de azi?

Meciuri pe care am pariat

Lyon - Dijon 1
Juventus - AC Milan 1
Wolfsburg - Hannover 1
Bayern - Dortmund 2
Barcelona - Atletico Madrid 1
Real Madrid - Eibar 2

Vreau sugestii din partea voastra.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ai pus pe Bayern si Real ca vor lua bataie, dar ce te-ai face daca pe Barca ii bate Atletico? E pierzator biletul

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Mai bine pun ca pierde maine Arsenal la Everton, poate asa ma imbogatesc.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

La cat de bine te descurci sa pariezi si cum pui scorurile si ies fix pe dos, chiar te-as incuraja s-o faci!

| Sn4k3 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti iasa meciurile cu Real Madrid, Dortmund si Juventus, dar mult noroc oricum.

| Illuminati2016 a răspuns:

Greu de zis avand in vedere ca tin doar de noroc

| llleo a răspuns:

La Real te-ai cam stricat. Nu că ar fi imposibil sa bata Eibar, având în vedere ca Real în sezonul asta a luat bataie de la multe echipe slabe. Poți încerca, daca nu pariezi prea mulți bani.