| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu cateva intrebari.
Care echipa este mai buna sau mai eficienta, Barcelona din 2009-12 a lui pep guardiola sau Realul lui Zidan de anul trecut. Daca s-ar confrunta aceste echipe intr-o finala de Champions League care ar castiga? Si mai am o intrebare, cine credeti ca va castiga anul asta Champions League? Eu find fan Barcelona sper ca barcelona, dar PSG-ul si Man city-ul sunt echipe foarte bune anul asta

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

E greu de spus ce s-ar intampla in acest meci dintre cele 2, orice e posibil, mai ales intr-o finala de ucl.

City daca n-are accidentari si mai transfera ceva la iarna, un fundas lateral de calitate, nu are cine sa-i mai tina piept, Psg-ul are si ea sansa ei, dar va ramane de vazut ce vor face cu Bayern,, daca sunt asa de puternici precum pretind ei.