| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare. As dori sa merg la meci la Rapid cu Farul de pe Arena Naționala din 30.07. Eu sunt vaccinat, dar am un prieten care nu este vaccinat. Cum se procedează, merge și pe baza de test covid, exista vreun centru de testare la Arena Naționala? Ii rog pe cunoscători sa mă ajute. Mulțumesc

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Exista centru unde face test rapid care costa 35 lei daca nu mă înșel, iar tu care ești vaccinat prezinți certificatul.