| vanzatoru a întrebat:

Salut am si eu o intrebare, cine ar castiga in U Cluj v Steaua Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Darvyl a răspuns:

Steaua Bucuresti, deoarece are jucatori de valoare, joaca in cupele eoropene si fata de u cluj se afla pe primul loc in liga 1, iar in ultimele meciuri u cluj-steaua, steaua a fost castigatoare dar asta nu inseamna ca u cluj nu poate sa produca o surpriza chiar daca este putin probabil sa se intample asa ceva.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Steaua Bucuresti

| y0nutz3ly a răspuns:

Dinamo happy

| V1sL0w a răspuns (pentru y0nutz3ly):

I-a`uzal pe asta oh go on

| y0nutz3ly a răspuns (pentru V1sL0w):

Face x direct nu bate niciunalaughing

| Krueger a răspuns:

Steaua

| boyboyplayboy99 a răspuns:

U Cluj bate Steaua clar...

| DrTrxTr115 a răspuns:

Diferentele dintre U Cluj si Steaua Bucuresti sunt imense. Deci eu as merge pe 2. happy Sper sa nu te superi daca tii cu U Cluj.

| SmEkk a răspuns:

happy Ce intrebare e si asta. Eo cred ca steaua va castiga.Dar cand joaca?