| iwolfra a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare big grin M-am apucat de facut un program de flotari si abdomene ...etc de pe youtube si as vrea sa stiu daca are ceva daca lucrez si piept si abdomen intr-o zi ( si alte combinatii) Mentionez ca Lunea si Joia am antrenamente la MMA. Daca m-ati putea ajuta gen cu un program ar fi bestial. big grin Multumesc happy

7 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

E ceva chill flotari cu abdomene, in functie de intensitatea lor, si cum te simti, iti iei pauzele, cred ca o zi pauza intre e suficient

| MrMuscolo a răspuns:

Daca credeti ca cu flotari si abdomene faceti muschi sunteti bolnavi mintal happy

| Flavian_Sinculei_1995 a răspuns:

Nu are nimic happy Faci mai mult sport si ai muschi happy Ti-as sugera vinerea si miercurea!
Funda!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Flavian_Sinculei_1995):

Serios, are muschi de la flotari si abdomene.

apuca-te de sah

| iwolfra explică (pentru Cosmin86):

Ba,voi m-a bagat in ceata cu raspunsurile voastre. Eu nu vreau muschii ca la sala, sunt constient ca nu poti sa ii faci. Dar pectoralii i-am marit numai cu flotarii (cand faceam Kb).Ps : Decat sa imi dai raspunsuri sarcastice sau tampite, mai bine abtine-te, te rog. Ai zis la caterinca sau? Argumenteaza happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru iwolfra):

Ce obiective ai? muschi de femeie? atunci poti cu flotari si abdomene.

cate mese ai pe zi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru iwolfra):

Deci? cate mese ai pe zi? ai PROTEINE la fiecare masa?

sau esti complet pe langa?