| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, de 2 ani nu prea mai fac sport deloc. am 16 ani acum, nu prea am facut nimic. n-am mai jucat fotbal nimic, ma simt obosit mereu chiar daca nu fac nimic sunt cam lenes. m-am gandit sa ma reapuc de fotbal acum din nou dupa ce m-am lasat acum 2 ani, insa obosesc imediat, vreau si eu niste sfaturi cum m-as putea reface cat de cat adica sa rezist sa numai obosesc imediat! vreau cam in 2 saptamani sa ma duc la fotbal si as vrea sa stiu ce as putea face pentru a imi recapata cat de cat rezistenta, deja am inceput astazi cu niste sfaturi de ale mamei. sa alerg. am inceput in dimineata asta cu alergat 30 min dimineata ma mai duc 30 min seara asta insa ce as mai putea face? va rog help me! este urgent!

Răspuns Câştigător
| 333344444333 a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic eu joc fotbal zi de zi, dar nu obosesc foarte greuca sa obosesti greu trebuie sa ai o dieta foarte usoara, sa faci exerciti in fiecare zi mai ales dimineata, sti bine ca seara cand corpul sta si nu misca este foarte slabit la miscarea fizica de aia exercitile fizice de dimineata sunt foarte inportante! Sa bei cat de putina apa cand mergi la fotbal.Isclus sucu cu acid.

1 răspuns:
| kessu a răspuns:

Nu ai conditie fizica.si inca o intrebare fumezi?