| Padu_3884 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare :
Este prima data cand pun la pariuri sportive si am optat sa joc sistem 6/10 cu 5 lei.Deci cum se calculeaza? Pe bilet scrie ca am castig de "n" milioane, dar mi se pare exagerat de mult pentru 6 meciuri.Ma puteti lamuri si pe mine? Fundita.

2 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Daca nu intelegi cel mai bine sa iti explice corect intreaba acolo iti va da tot ce trebuie sa stii mai exact.
Succes!

| Deian1 a răspuns:

Depinde de cotele pe care le ai...si de cele 6 meciuri pe care le prinzi. funda?