| MihaiGRG a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare pentru voi, merita sa cumperi acest produs, un prieten de al meu l-a achiziționat și spune ca a dat rezultate dar nu știu ce sa cred, orice părere este bine venita, o zi frumoasa. tinyurl.com/y9fwjuk4

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spam.

Bula
| Bula a răspuns:

Corpul tau nu stiu cat se va subtia, dar buzunarul si contul sigur.
Pentru vanzatori MERITA SIGUR sa cumperi de la ei, altfel nu s-ar ocupa...

| Bondarel99 a răspuns:

Tu ori esti foarte credul ori faci reclama la link-ul ala (din moment ce ti-ai facut cont numai sa pui aceasta intrebare).

| MihaiGRG explică (pentru Bondarel99):

Mi-am facut cont pentru ca nu stiam unde altundeva sa pun intrebarea aceasta, daca am deranjat pe cineva sterg postarea si imi cer scuze