| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare si anume:Am pus pe bilet 36 de meciuri cu cota de 999999, 99 si castig 150.000 de lei.Trebuie sa imi iasa neaparat toate meciurile de pe bilet ca sa castig acea suma sau pot sa am castigate 5-10 meciuri si sa iau o suma mai mica cand se va termina Euro 2020? Va rog frumos sa nu ma luati la misto.Multumesc! Am uitat sa spun si asta:Am pus ca toate echipele sa inscrie cu Da adica sa inscrie de exemplu Tara Galilor si Elvetia sa dea gol amandoua.Asa sunt toate puse.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De aia merg pe plus casele de pariuri, pentru ca toti habarnistii care habar nu au ce fac cistiga, nu?

| Xenoverse1 a răspuns:

Ai pierdut deja biletul, mai bine lasa-te ca nu e de tine.

| Guest10 a răspuns:

În mod normal trebuie să iti iasă toate meciurile ca să câștigi suma respectivă. Totuși, dacă ai cota așa mare, s-ar putea să îți dea ceva din câștig, deși cam complicat. Depinde de agenție, de cum ai pus biletul, etc

Răspuns utilizator avertizat