| UnNumeCiudat a întrebat:

Am si eu o mica problema cu pectoralul stang, este mai putin dezvoltat ca cel drept, am facut o perioada flotari si s-au dezvoltat, dar cel stang a ramas tot mai mic.
Pot face un mod de flotari sau altceva, nu prea pot merge la sala

2 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Flotari intr-o mana daca poti.In mana stanga pentru a incerca sa ii egalezi.

| Gray77 a răspuns:

Pieptul lucreaza si cand misti mana, tu fiind dreptaci e normal sa il ai putin mai dezvoltat, poti face anumite flotari:
-Stand in pozitia normala pentru flotari cand te cobori ridici piciorul drept si te lasi pe pectoralul stang.
Asta e un mod de a lucrea pectoralul independent.