| bacterie a întrebat:

Salut, am si eu o problema, au inceput sa ma doara ingrozit genunchii azi cand m-am dus la fotbal, eu joc fotbal de obicei in fiecare zi, dar am luat o pauza de o luna pentru ca facusem intindere si acum cand m-am dus iar la fotbal m-au dor INGROZITOR genunchii si nu stiu de ce, poate fi din cauza pauzei?

3 răspunsuri:
| Abracadabraash a răspuns:

Poi cum ai luat pauza, asa te ddor straight face e la fel si la mine straight face Stai relax ca o sa iti treaca :*

| CaTa188 a răspuns:

Am patit-o si eu dar peste 5-6 zile iti revii. Este vina pauzei si cand ai inceput sa joci iar ai forat putin corpul de aceea. Succesbig grin

| MiaMiaa a răspuns:

Nu cred ca e din cauza pauzei, sau poate ca e.cum nu ai m-ai facut fotbal demult probabil ai fortat un pic.da'te cu crema, iar daca nu'ti trece, eu as spune sa consulti un doctor.winking