| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am si eu o problema care probabil ati intalnit-o de zeci de ori.o sa fiu scurt.am 15 ani, 85 kg. vreau sa slabesc drastic si sa am un corp de invidiat,patratele,alea alea.ce trebuie sa fac, sa mananc si in cat timp se poate toate astea?

Răspuns Câştigător
| Stephie230 a răspuns:

Bea cate 3-4 cani de ceai de urzica neindulcit, lasa painea la o parte si mananca mult iaurt si mere.Trebuie sa o ti timp de 30 de zile maxim.Eu cu aceasta dieta am slabit 2-3kg intr-o saptamana.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ne spui si ce inaltime ai si cate patratele doresti, alea, alea.

| SUDSteaua1947 explică (pentru neutrino):

1,64.cate patratele...sunt convins ca nu pot sa ajung vreun Lazar Angelov...problema e ca sunt gras.sa am patratele acolo sa am abdomen misto.